Sponsoring

Święto Róż 2016

Za nami już kolejna XIX edycja Święta Róż. W sobotę 9 lipca2016 r. odbyły się: VI Pieszy Rajd Różany, VIII Rajd Rowerowy Szlakiem Różanym oraz zawody wędkarskie. Główne uroczystości miały miejsce w niedzielę. Po uroczystej Mszy Świętej odprawionej w intencji rolników, ogrodników i szkółkarzy, ulicami Końskowoli z kościoła na plac LODR gdzie odbywał się festyn rodzinny przeszedł barwny korowód. W trakcie festynu odbywał się kiermasz, występy artystyczne i aukcja obrazów. Wybrane zostały także najpiękniejsze róże, a imprezę zakończyły wieczorne koncerty muzyczne.

Chcieliśmy podziękować wszystkim którzy w czasie obchodów święta odwiedzili nasze stoisko reklamowe za liczne przybycie.

 

Święto truskawki 2016

Święto truskawki, które odbyło się po raz szósty jest jedną z największych imprez plenerowych w gminie Puławy. Obchody tego święta cieszą się niesłabnącą popularnością.

Stałym punktem truskawkowego święta są wybory miss. Tradycyjnie uczestniczą w nim najmłodsi mieszkańcy gminy, a jego tegoroczną zwyciężczynią została Lena Stępień. Dziewczynka z festynu oprócz pamiątkowej szarfy i miłych wspomnieć zabrała ze sobą główną nagrodę, którą był rower, ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Końskowoli. Nagrodę wręczył prezes banku Krzysztof Zawadzki.

W trakcie trwania festynu mieszkańcy gminy Puławy chętnie chwalili się wykonanymi własnoręcznie ozdobami, produktami lokalnymi, przetworami no i oczywiście truskawkami pod każdą postacią. Na scenie wystąpiły m.in. zespół Cyganeria z Góry Puławskiej, kabaret Babeczki z Gołębia, oraz gwiazda szóstego Święta Truskawki zespół Classic.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz namiot.

 

Dzień Otwartych Drzwi 2016

W ubiegłą niedzielę tj. 25 czerwca 2016 roku odbył się Dzień Otwartych Drzwi organizowany przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. W programie imprezy znalazły się m.in. prezentacja i uhonorowanie najlepszych firm i rolników z Lubelszczyzny, kiermasz, pokazy ras trzody chlewnej, koni i drobnego inwentarza. Można było obejrzeć sad, pasiekę, park maszyn rolniczych, ogród dydaktyczny oraz poletka doświadczalne LODR. O godzinie 15-tej wystąpił zespół Big Cyc. W tym roku Bank Spółdzielczy w Końskowoli wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Concordia włączyli się aktywnie w udział w świecie. Pod naszym namiotem pracownicy udzielali porad w sprawach finansowych oraz w zakresie ubezpieczeń.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska reklamowego i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych imprezach.


Motoserce Puławy 2015

W sobotę 18 kwietnia w Puławach, odbyła się Ogólnopolska Akcja Zbiórki Krwi Motoserce, której organizatorem były kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Tym razem puławscy pasjonaci motocykli zbierali krew na placu Chopina. Organizatorem akcji w Puławach był klub motocyklowy Brrave Knights MC Poland. Impreza miała charakter piknikowy, gdzie poza szczytnym celem zbiórki cennego daru życia - krwi, było mnóstwo atrakcji, konkursów i zabaw, dla dzieci i dorosłych. Nasz Bank miał zaszczyt wspierać tą szlachetną akcję, poniżej zamieszczamy krótką fotorelację.

Jubileusz Stowarzyszenia Fary Końskowolskiej

Bank Spółdzielczy w Końskowoli od początku swojego istnienia wspiera działalność społeczną i kulturalną w regionie. W dniu 21 marca 2015 r. uczestniczył w Jubileuszu 10 lat istnienia Stowarzyszenia Fary Końskowolskiej. W uroczystościach uczestniczył Pan Prezes Krzysztof Zawadzki, który wręczył zgromadzonym gościom ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Końskowoli okolicznościowy tort. Bank zadbał też o nagrody dla uczestników biorących udział w organizowanym przez Stowarzyszenie - Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii i Zabytkach Końskowoli. Życzymy Stowarzyszeniu kolejnych zrealizowanych projektów na rzecz odnowy zabytków Końskowoli.

Więcej artykułów…