M-Stal

Bank Spółdzielczy w Końskowoli to nowoczesna instytucja świadcząca usługi finansowe dla osób fizycznych, rolnictwa, a także osób prowadzących działalność gospodarczą oraz  spółki prawa handlowego. Nasza szeroka oferta usług finansowych oraz indywidualne podejście przyczyniają się do pozyskiwania nowych Klientów prowadzących działalność w dowolnej formie prawnej.

W dniu 15-05-2017 r. zostaliśmy zaproszeni na kontrolę inwestycji z zakresu konstrukcji stalowych prowadzonej przez naszego Klienta Pana Andrzeja Pruchniaka właściciela firmy M-Stal realizowanej na terenie Spółki Grupy Azoty Puławy.

Firma M-Stal uczestniczy w modernizacji urządzeń dzięki, której zwiększy się wydajność procesów chemicznych. Przyczyni się to do zwiększenia konkurencyjność produktów poprzez zmniejszenie kosztu produkcji.

Finansujemy firmy, których działalność nieodzownie związana jest z innowacjami. Czujemy dumę, że możemy przyczyniać się do rozwoju Lubelszczyzny poprzez finansowanie inwestycji i bieżącej działalności naszych Klientów.

Dziękujemy za  udostepnienie nam możliwość podziwiania panoramy okolic Puław z „tarasu widokowego” znajdującego się  terenie Spółki Grupy Azoty Puławy.