Zastrzeganie kart płatniczych

Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Końskowoli wraz z Grupą BPS przyłączył się do projektu organizowanego przez Związek Banków Polskich, którego celem jest stworzenie jednego ogólnopolskiego numeru telefonu służącego do zastrzegania kart płatniczych. Obecnie posiadacz dowolnej karty płatniczej lub kredytowej, chcących zastrzec utraconą kartę, dzwoniąc na numer:

828 828 828

jest przekierowany bezpośrednio do Banku wydawcy, celem dokonania jej natychmiastowego zastrzeżenia. Zasada działania systemu to system rozpoznawania mowy - okaziciel karty dzwoniący pod powyższy numer telefonu wypowiada nazwę Banku, a następnie system automatycznie zestawia połączenie z konsultantem Banku wydawcy, który przyjmuje i dokonuje zastrzeżenia karty. Zastrzeżenia karty wykonywane jest przez pracownika Banku wydawcy.
Wdrożone przez Związek Banków Polskich rozwiązanie umożliwia rozpoznanie nazw wszystkich banków spółdzielczych zrzeszonych w Banku BPS i przekazywanie połączeń bezpośrednio pod numer infolinii, pod którym przyjęte zostanie zastrzeżenie karty. Powyższy numer jest uniwersalny i łatwy do zapamiętania, co ułatwi posiadaczom kart ich zastrzeganie.