Aktualności i informacje

Nowy Bankomat

NOWY BANKOMAT


Miło nam jest poinformować, iż aby ułatwić Państwu dostęp do gotówki, Bank Spółdzielczy w Końskowoli uruchomił w nowej lokalizacji bezprowizyjny bankomat.

Bankomat jest usytuowany w Puławach, w budynku SP ZOZ, przy ul. Józefa Bema 1 ( Szpital) .

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera https://psd2-pdev.bskonskowola.pl .

Ogólnoploski konkurs tańców-Puławy 2019

Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich w Puławach z Bankiem Spółdzielczym Końskowoli

Co roku w marcu Puławy stają się taneczną stolicą Polski, a wszystko to za sprawą konkursu  „O Pierścień Księżnej Izabeli”, o który walczą najbardziej utytułowane pary z całego kraju. Z roku na rok rośnie prestiż i popularność turnieju.

Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Końskowoli, który aktywnie wspiera taniec.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i kibicowanie, a zwycięzcom gratulujemy ;)

Uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Ewy Domagały - Członka Zarządu

27 grudnia 2018 r. Członkowie Rady Nadzorczej oraz Zarząd Banku Spółdzielczego
w Końskowoli podziękowali i uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Członka Zarządu Panią Ewę Domagałę.

Spotkaniu towarzyszyła serdeczna atmosfera pełna wspomnień. Pani Ewa otrzymała list
z podziękowaniem za ponad 40 lat pracy w Banku Spółdzielczym w Końskowoli oraz została obdarowana kwiatami.

Pani Ewa rozpoczęła swoją pracę w Banku Spółdzielczym w Końskowoli 16 maja 1978 r. Od roku 2002 kierowała Zespołem Kredytów. Funkcje Członka Zarządu pełniła przez okres 12 lat. W tym czasie swoje obowiązki wykonywała z pełnym profesjonalizmem mocno angażując się w podnoszenie jakości usług oferowanych przez Bank. Z pełną odpowiedzialnością za losy Banku przekazywała młodszym pracownikom swoją wiedzę
i doświadczenie. Swoim poświęceniem, lojalnością oraz solidną pracą wniosła ogromny wkład w budowę i rozwój Banku Spółdzielczego w Końskowoli.

Fachowość i zaangażowanie zostały dostrzeżone i docenione, czego wyrazem są  nadane odznaczenia, tj.  złota i szmaragdowa odznakaZa zasługi  dla Polskiej Bankowości Spółdzielczej” nadane przez Bank BPS S.A. w Warszawie oraz odznaka honorowa „Za zasługi dla bankowości Rzeczypospolitej Polskiej” – polskie resortowe odznaczenie cywilne, będące zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Domagała za możliwość współpracy i wspólne tworzenie historii naszego Banku.

Oferta Concordia

Potrzebujesz ubezpieczenia na wyjazd, a może jedziesz w wymarzone miejsce własnym samochodem lub po prostu chcesz się zabezpieczyć na przyszłość ? Concordia ma ubezpieczenia na każdą okoliczność. Wystarczy tylko wejść na stronę główną Banku Spółdzielczego w Końskowoli, kliknąć „Najlepsze ubezpieczenia od Concordii teraz całkowicie online” i wybrać interesujące nas ubezpieczenie. Sam zobacz jakie to proste i szybkie.

Chcesz dodatkowo otrzymać 5 % lub 10 % zniżki na wybrane ubezpieczenia? Skontaktuj się z pracownikiem Banku Spółdzielczego w Końskowoli i zyskaj dodatkowe zniżki.

Wreczenia Certyfikatów Związku Banków Polskich

11 grudnia 2018 roku odbyła się w Klubie Bankowca w Warszawie 55 uroczystość wręczenia Certyfikatów Związku Banków Polskich w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej.

Również kilku pracowników Naszego Banku (Agnieszka Bociańska, Katarzyna Kozak, Katarzyna Gąska, Magdalena Wiejak, Małgorzata Sawicka) otrzymało te prestiżowe wyróżnienia. W uroczystości uczestniczyli pracownicy sektora bankowego z całego kraju.

System Standardów Kwalifikacyjnych to system stopni zawodowych w bankowości, powstały z inicjatywny Banków i Szkół Bankowych oraz ZBP, służący stałemu podnoszeniu kwalifikacji pracowników sektora finansowego. Aby uzyskać stopień zawodowy, potwierdzony Certyfikatem ZBP, wymagany jest zdany egzamin przed Komisją Egzaminacyjną ZBP.

Serdecznie gratulujemy wszystkim certyfikowanym Bankowcom

Uruchomienie Bankomatu recyklingowego KEBA

Bank Spółdzielczy w Końskowoli uruchomił innowacyjny bankomat recyklingowy KEBA EVO

Wpłaty bezpośrednio na rachunek klienta, sm@rt wypłaty, wypłaty tradycyjne, BLIK to tylko niektóre funkcje jakie posiada nowoczesny bankomat recyklingowy uruchomiony w Filii Banku przy ul. Pożowskiej 2 w Końskowoli. Recykler oprócz standardowych wypłat umożliwia wpłacanie gotówki na rachunek prywatny lub firmowy. Wpłacona kwota jest natychmiast dostępna do wykorzystania np.: w innych bankomatach, kasach banku lub w bankowości elektronicznej. Dzięki pełnemu recyklingowi gotówki klienci mogą korzystać z multi usług z większą dostępnością.

Bankomaty KEBA EVO to najnowsza linia urządzeń recyklingowych producenta recyklerów firmy KEBA z Austrii. Innowacją rozwiania jest np. rozszerzony „smart ekran” na którym emitowane są dynamiczne materiały marketingowe bez przerywania transakcji klienta. Dynamiczny kontrast ekranu pozwala na komfortową obsługę klientów w słoneczne dni. Recykler spełnia wymogi Narodowego Banku Polskiego. Recykler KEBA EVO wraz z niezbędnym oprogramowaniem dostarczyła i uruchomiła w Banku firma Novum.

Jedną z pierwszych transakcji w pierwszym w Polsce recyklerze KEBA EVO dokonał Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Końskowoli Pan Krzysztof Zawadzki, w obecności przedstawicieli firmy KEBAGerstenich Oliver i Benjamin Dollhäubl.

Funkcjonalność recyklera w Filii Banku Spółdzielczego w Końskowoli:

  • wypłaty z rachunku (do 200 banknotów w jednej transzy - to koniec z wieloma wypłatami w przypadku wysokokwotowych wypłat),
  • wpłaty na rachunek (do 200 banknotów w jednej transzy) np. utargów sklepu,
  • realizacja wypłat i wpłat na rachunek przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również gdy placówki Banku są nieczynne,
  • rozmienianie pieniędzy,
  • szybka wpłata środków na rachunek (brak kolejek które mogą występować w placówkach banku),
  • natychmiastowa możliwość korzystania z wpłaconych pieniędzy np. w bankowości internetowej lub innych bankomatach,
  • recykling gotówki (maksymalizuje dostępność urządzenia dla klientów),
  • sprawniejsza obsługa osób niepełnosprawnych (klawiatura i moduł wpłat/wypłat są bardziej dostępne w stosunku do innych urządzeń),
  • multi usługi o każdej porze dnia i nocy oraz w dni wolne od pracy, np.: obsługa BLIK, wydruki wyciągu, sm@rt wypłaty, a w przyszłości również usługa Mój rachunek, transakcje zbliżeniowe i wiele innych.

Super Lider Zrzeszenia 2017

Bank Spółdzielczy w Końskowoli SUPER LIDEREM :)

Miło nam poinformować, że Bank Spółdzielczy w Końskowoli otrzymał główną nagrodę i tytuł „Super Lidera Zrzeszenia 2017 ” w konkursie „Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem BPS”.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas Zgromadzenia Prezesów, które odbyło się 6 grudnia 2018 r.

 

Więcej artykułów…