Wyróżnienia

Lider w Grupie BPS

WYBRANY NAJLEPSZY BANK SPÓŁDZIELCZY W GRUPIE BPS W 2013 ROKU

 

Bank Spółdzielczy w Końskowoli otrzymał TYTUŁ LIDERA.

2 grudnia br. rozstrzygnięto konkurs na Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem BPS w 2013 roku.

Zwycięzców konkursu ustalono w oparciu o zweryfikowane przez biegłych rewidentów dane sprawozdawcze Banków Spółdzielczych za lata 2012 oraz 2013. O pozycji Banku w ostatecznej klasyfikacji decydowała suma punktów uzyskanych za poszczególne kryteria. Wygraną zapewniała najmniejsza liczba punktów. Przyznany tytuł potwierdza bezpieczeństwo działania Banku. W poprzedniej edycji Bank Spółdzielczy w Końskowoli otrzymał wyróżnienie.

 

Bank Spółdzielczy w Końskowoli "Najefektywniejszym bankiem 2014 r."

Bank Spółdzielczy w Końskowoli został zwycięzcą Krajowego Rankingu ?Wyróżniające się banki spółdzielcze? ? edycji 2014 w kategorii ?Najefektywniejsze banki ? o sumie bilansowej do 100 mln zł. 20 maja br. w Warszawie na uroczystej gali Prezes Związku Banków Polskich i Zastępca Ministra Finansów wręczyli to zaszczytne wyróżnienie wraz ze statuetką i certyfikatem.
Ranking sporządzono w oparciu o wyniki 571 banków działających na koniec 2013 r.
Lider rankingu w grupie do 100 mln zł ? Bank Spółdzielczy w Końskowoli w 2013 r. powiększył o 40% sumę bilansową i uzyskał wysoką dynamikę funduszy własnych, znaczny przyrost kredytów oraz depozytów oraz jedne z największych stóp zwrotu ROE (zwrot z kapitałów) i ROA (zwrot z aktywów).
Od kilku lat powiększa udziały w rynku, a jego sieć to dzisiaj 7 placówek w 3 miejscowościach woj. lubelskiego tj. w Końskowoli, w Puławach i w Dęblinie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W KOŃSKOWOLI TO WYŁĄCZNIE POLSKI KAPITAŁ ORAZ EUROPEJSKIE STANDARDY OBSŁUGI

Bank Spółdzielczy w Końskowoli wyróżniony przez Concordia Ubezpieczenia

 

Bank Spółdzielczy w Końskowoli został wyróżniony przez Concordia Ubezpieczenia tytułem i dyplomem - Eksperta Concordii.

Wyróżnienia wręczano na ręce Prezesa Banku Pana Krzysztofa Zawadzkiego doceniając dotychczasową wieloletnią i udaną współpracę. Wyróżnienie zostało wręczone za szczególną lojalność, zaufanie i aktywną działalność w sektorze ubezpieczeń.

Na uwagę zasługuje fakt, że Bank Spółdzielczy w Końskowoli znalazł się w gronie 75-u wyróżnionych Partnerów, spośród 470 współpracujących z Concordia Ubezpieczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta ubezpieczeniową Concordia Ubezpieczenia w naszych placówkach.

 

Bank Spółdzielczy w Końskowoli wśród Liderów Grupy BPS

Bank Spółdzielczy w Końskowoli wśród Liderów Grupy BPS!W dniu 29 listopada 2012 roku rozstrzygnięto konkurs "Najlepszy Bank Spółdzielczy A.D. 2011" zrzeszony w Grupie BPS. Bank Spółdzielczy w Końskowoli znalazł się w ścisłej czołówce i otrzymał wyróżnienie.

W konkursie wzięły udział wszystkie banki spółdzielcze należące do Grupy BPS. Laureatów wyłoniono na podstawie analizy osiągniętych wyników za 2011 rok. Zdobycie wyróżnienia, w licznej grupie 365 banków spółdzielczych, jest dla nas źródłem niekrytej satysfakcji i impulsem do dalszej poprawy jakości naszej pracy.

Nasz sukces opiera się przede wszystkim na dobrej znajomości lokalnego rynku. Staramy się trafnie identyfikować potrzeby klientów, tworzyć atrakcyjną ofertę produktową oraz utrwalać pozycję partnera godnego zaufania. Jesteśmy dumni, że mamy możliwość współpracy z naszymi Klientami i tym samym aktywnie wspieramy rozwój naszego regionu, dlatego to właśnie im dedykujemy nasz sukces.

Orzeł Agrobiznesu przyznany!

Miło jest nam poinformować o przyznaniu nagrody
Orzeł Agrobiznesu 2012!

 

Uzasadnienie Kapituły:

Więcej artykułów…